agenda

12 september 2020
Pamoja Duo; Marleen de Bakker (harp) & Annemieke Hereijgers (fluit)
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 12.30
plaats: De Witte Boerderij, Soesterengweg te Soest
bijzonderheden: Tuinpodium van Groei&Bloei

26 september 2020 (geannuleerd i.v.m. Corona-maatregelen)
Pamoja Trio: Marleen de Bakker, Elisa Karen Tavenier, Annemieke Hereijgers
programma: kamermuziek voor fluit, altviool en harp
aanvang: n.t.b.
plaats: binnenstad Almere Festival
b
ijzonderheden: onderdeel van Almere UitFestival

27 september 2020
Concertpresentatie: solo programma
programma: Een concertpresentatie over de dwarsfluit door Annemieke Hereijgers. Annemieke vertelt over de wonderbaarlijke eenvoud van het principe van de dwarsfluit en de geschiedenis van dit prachtinstrument. U maakt kennis met ongeveer 9 van haar verschillende dwarsfluiten die zij gedurende haar verhaal laat klinken. Met muziek van J.S. Bach, G.P. Telemann, C. Debussy en R. Escher.
aanvang: 10.30
plaats: Oude Lambertus kerk, de Kerkhof 3, 5221 AJ Engelen

2 oktober 2020 (geannuleerd i.v.m. Corona-maatregelen)
Haarlems Bach Ensemble
programma: Hohe Messe – J.S. Bach
aanvang: 20.00
plaats: Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen kerk, Overveen
meer informatie

3 oktober 2020 (geannuleerd i.v.m. Corona-maatregelen)
Haarlems Bach Ensemble
programma: Hohe Messe – J.S. Bach
aanvang: 15.00
plaats: Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen kerk, Overveen
meer informatie

11 oktober 2020
fluitspel in bezinningsbijeenkomst, met Jan Siemons (orgel)
programma: muzikaal intermezzo (fluit en orgel)
aanvang: 10.30
plaats: Woudkapel, Beethovenlaan 21 te Bilthoven

13 november 2020
middagconcert door: Ernst Paul Fuchs en Annemieke Hereijgers
programma: kamermuziek voor fluit en piano
aanvang: 15.30
plaats: Holland Huis, Baarn
bijzonderheden: besloten concert

28 januari 2021
Barokensemble Polyhymnia
Annemieke Hereijgers – traverso
Esther van der Ploeg – barokhobo
Sebastiaan van den Bergh – cello
Punto Bawono – theorbe
programma: Telemann, J.S. Bach, de Visée, degli Antonii
aanvang: 14:00
plaats: Goede Rede, Kerkgracht 60, 1354 AM Almere

21 februari 2021
Epos Ensemble
programma: De Wraak van Lorre
aanvang: 15.00
plaats: Dorpskerk, Bathmen
bijzonderheden: familievoorstelling (6+)

20 april 2021
Epos Ensemble
programma: De Wraak van Lorre
aanvang: 10.00
plaats: De Glasbak, Lierstraat 21, 1312 JZ Almere
bijzonderheden: kindervoorstelling (6+) voor scholen, via Collage

20 april 2021
Epos Ensemble
programma: De Wraak van Lorre
aanvang: 12.00
plaats: De Glasbak, Lierstraat 21, 1312 JZ Almere
bijzonderheden: kindervoorstelling (6+) voor scholen, via Collage

29 april 2021
Pamoja Duo; Marleen de Bakker (harp) & Annemieke Hereijgers (fluit)
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14:00
plaats: Goede Rede, Kerkgracht 60, 1354 AM Almere

8 mei 2021
Concertpresentatie: solo programma
programma: Een concertpresentatie over de dwarsfluit door Annemieke Hereijgers. Annemieke vertelt over de wonderbaarlijke eenvoud van het principe van de dwarsfluit en de geschiedenis van dit prachtinstrument. U maakt kennis met ongeveer 9 van haar verschillende dwarsfluiten die zij gedurende haar verhaal laat klinken. Met muziek van J.S. Bach, G.P. Telemann, C. Debussy en R. Escher.
aanvang: n.t.b.
plaats: Goede Rede, Almere
bijzonderheden: dit concert is onderdeel van muziekfestival

26 juli 2021
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Bernaville, Frankrijk

27 juli 2021
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Hesdin, Frankrijk

28 juli 2021
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Berck sur Mer, Frankrijk

29 juli 2021
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.00
plaats: Le Portel, Frankrijk

30 juli 2021
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Saint-Amand-Les-Eaux, Frankrijk

31 juli 2021
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Saint-Pol-sur-Ternoise, Frankrijk

Archief

15 augustus 2020
Pamoja Trio: Marleen de Bakker, Elisa Karen Tavenier, Annemieke Hereijgers
programma: kamermuziek voor fluit, altviool en harp
aanvang: 16.00 en 20.00
plaats: Goede Rede, Kerkgracht 60, 1354 AM Almere
b
ijzonderheden: reserveren verplicht i.v.m. Corona-maatregelen via deze website

1 augustus 2020 (geannuleerd i.v.m. Corona-maatregelen)
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Saint-Pol-sur-Ternoise, Frankrijk

31 juli 2020 (geannuleerd i.v.m. Corona-maatregelen)
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Saint-Amand-Les-Eaux, Frankrijk

30 juli 2020 (geannuleerd i.v.m. Corona-maatregelen)
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.00
plaats: Le Portel, Frankrijk

29 juli 2020 (geannuleerd i.v.m. Corona-maatregelen)
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Berck sur Mer, Frankrijk

28 juli 2020 (geannuleerd i.v.m. Corona-maatregelen)
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Hesdin, Frankrijk

27 juli 2020 (geannuleerd i.v.m. Corona-maatregelen)
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Bernaville, Frankrijk

26 juli 2020
Epos Ensemble
programma: Joris en de Geheimzinnige Toverdrank
aanvang: 11.00 en 14.00
plaats: Paleis Het Loo, Apeldoorn
bijzonderheden: familievoorstelling (6+)
meer informatie

13 juni 2020 (verzet naar 03-10-2020 i.v.m. Corona-maatregelen)
Haarlems Bach Ensemble
programma: Hohe Messe – J.S. Bach
aanvang: 15.00
plaats: Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen kerk, Overveen
meer informatie

12 juni 2020  (verzet naar 02-10-2020 i.v.m. Corona-maatregelen)
Haarlems Bach Ensemble
programma: Hohe Messe – J.S. Bach
aanvang: 20.00
plaats: Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen kerk, Overveen
meer informatie

15 mei 2020 (verzet naar 29-04-2021 i.v.m. Corona-maatregelen)
Pamoja Duo; Marleen de Bakker (harp) & Annemieke Hereijgers (fluit)
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14:00
plaats: Goede Rede, Kerkgracht 60, 1354 AM Almere

9 mei 2020 (verzet naar 08-05-2021 i.v.m. Corona-maatregelen)
Concertpresentatie: solo programma
programma: Een concertpresentatie over de dwarsfluit door Annemieke Hereijgers. Annemieke vertelt over de wonderbaarlijke eenvoud van het principe van de dwarsfluit en de geschiedenis van dit prachtinstrument. U maakt kennis met ongeveer 9 van haar verschillende dwarsfluiten die zij gedurende haar verhaal laat klinken. Met muziek van J.S. Bach, G.P. Telemann, C. Debussy en R. Escher.
aanvang: n.t.b.
plaats: Goede Rede, Almere
bijzonderheden: dit concert is onderdeel van muziekfestival

14 april 2020 (livestream concert i.v.m. Corona-maatregelen)
Pamoja Duo; Marleen de Bakker (harp) & Annemieke Hereijgers (fluit)
programma: concertpresentatie met kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 11.45
plaats: Middelbare school De Meergronden, Almere
bijzonderheden: besloten concert voor kunstklassen 5 havo/ 6 vwo, als voorbereiding op centraal examen.

25 maart 2020 (geannuleerd i.v.m. Corona-maatregelen)
Epos Ensemble
programma: Joris en de Geheimzinnige Toverdrank
aanvang: n.t.b.
plaats: Leerorkest Breukelen
bijzonderheden: familievoorstelling (6+), besloten concert

21 maart 2020 (geannuleerd i.v.m. Corona-maatregelen)
Pamoja Duo; Marleen de Bakker (harp) & Annemieke Hereijgers (fluit)
programma: concert met fluit en harp
aanvang: 15.00
plaats: zorginstelling te Scheveningen
bijzonderheden:
besloten concert voor Live Music Now

15 maart 2020 (geannuleerd i.v.m. Corona-maatregelen)
Epos Ensemble
programma: Joris en de Geheimzinnige Toverdrank
aanvang: 14.00
plaats: Kunsthuis Oudewater
bijzonderheden: familievoorstelling (6+)

14 maart 2020
Pamoja Duo; Marleen de Bakker (harp) & Annemieke Hereijgers (fluit)
programma: concert met fluit en harp
aanvang: 15.00
plaats: zorginstelling te Den Haag
bijzonderheden:
besloten concert voor Live Music Now

11 maart 2020
Pamoja Duo; Marleen de Bakker (harp) & Annemieke Hereijgers (fluit)
programma: concert met fluit en harp
aanvang: 15.00
plaats: zorginstelling te Ijmuiden
bijzonderheden:
besloten concert voor Live Music Now

17 januari 2020
Epos Ensemble
programma: Ligetti, Bonke, Farkas
aanvang: 20.00
plaats: Singelbergkerk, Rotterdam
bijzonderheden: blaaskwintet

5 januari 2020
fluitspel in nieuwjaarsdienst
programma:muzikaal intermezzo (fluit solo). Twee intermezzi – J. Siemons
aanvang: 10.30
plaats: Woudkapel, Beethovenlaan 21 te Bilthoven

25 december 2019
fluitspel in kerstdienst
programma:muzikaal intermezzo (fluit, hobo en orgel), J.S. Bach BWV 1038
aanvang: 10.30
plaats: Woudkapel, Beethovenlaan 21 te Bilthoven

7 december 2019
Haarlems Bach Ensemble
programma:
aanvang: 17.00
plaats: Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24, Haarlem
meer informatie

2 november 2019
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.00
plaats: Schaffelaartheater Barneveld

20 oktober 2019
Epos Ensemble
programma: Joris en de Geheimzinnige Toverdrank
aanvang: 15.00
plaats: Jeroen Bosch ziekenhuis, Den Bosch
bijzonderheden: familievoorstelling (6+)

8 oktober 2019
Epos Ensemble
programma: Joris en de Geheimzinnige Toverdrank
aanvang: 9.00
plaats: Icarusschool, Heemstede
bijzonderheden: familievoorstelling (6+), besloten concert

15 september 2019
Epos Ensemble
programma: Joris en de Geheimzinnige Toverdrank
aanvang: 12.30
plaats: stadhuis Utrecht, onderdeel van Uitfeest.
bijzonderheden: familievoorstelling (6+)

11 september 2019
Epos Ensemble
programma: Joris en de Geheimzinnige Toverdrank
aanvang: 15.00
plaats: bibliotheek Hengelo
bijzonderheden: familievoorstelling (6+)

11 september 2019
Epos Ensemble
programma: Joris en de Geheimzinnige Toverdrank
aanvang: 11.00
plaats: basisschool De Willemschool, Hengelo
bijzonderheden: familievoorstelling (6+), besloten concert

6 september 2019
Kamerorkest
programma: o.a. Bach – Badinerie , Ave Maria – Cacini, Air – Bach
aanvang: 20.30
plaats: Putten
bijzonderheden: besloten concert

1 september 2019
Epos Ensemble
programma: Joris en de Geheimzinnige Toverdrank
aanvang: 12.30
plaats: Uitgast Festival, Lelystad
bijzonderheden: familievoorstelling (6+)

27 juli 2019
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Saint-Pol-sur-Ternoise, Frankrijk

26 juli 2019
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 19.30
plaats: Le Portel

25 juli 2019
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Fruges, Frankrijk

24 juli 2019
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Berck sur Mer, Frankrijk

23 juli 2019
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Hesdin, Frankrijk

22 juli 2019
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Bernaville, Frankrijk

14 juli 2019
Pamoja Duo; Marleen de Bakker (harp) & Annemieke Hereijgers (fluit)
programma: concert met fluit en harp
aanvang: 14.30
plaats: zorginstelling te Scheveningen
bijzonderheden:
besloten concert voor Live Music Now

6 juli 2019
Koor Convivium o.l.v. Joost Schouten
aanvang: 15.30
plaats: Amstelkerk, Amsterdam

9 juni 2019
Pamoja Duo; Marleen de Bakker (harp) & Annemieke Hereijgers (fluit)
programma: concert met fluit en harp
aanvang: 13.00
plaats: zorginstelling te Leiden
bijzonderheden:
besloten concert voor Live Music Now

8 juni 2019
Workshop ‘van vlier tot fluit’, i.s.m. Sietse van der Wal (beeldend kunstenaar)
programma: vlierenfluiten maken
aanvang: 11.00-13.00
plaats: Herman van Veen Arts Center, De Paltz, Soest
bijzonderheden: workshop, deze workshop is onderdeel van de jubileum dagen van Snoei en Bloei

8 juni 2019
Concertpresentatie: solo programma ‘vogels en de dwarsfluit’ en ‘muziekgeschiedenis aan de hand van de dwarsfluit’
programma: Een concertpresentatie over de dwarsfluit door Annemieke Hereijgers. Annemieke vertelt over de wonderbaarlijke eenvoud van het principe van de dwarsfluit en de geschiedenis van dit prachtinstrument. U maakt kennis met ongeveer 9 van haar verschillende dwarsfluiten die zij gedurende haar verhaal laat klinken. Met muziek van J.S. Bach, G.P. Telemann, C. Debussy en R. Escher.
aanvang: 7.30, 12.30
plaats: Herman van Veen Arts Center, De Paltz, Soest
bijzonderheden: dit concert is onderdeel van de jubileum dagen van Snoei en Bloei

2 juni 2019
Pamoja Duo; Marleen de Bakker (harp) & Annemieke Hereijgers (fluit)
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 19:00
plaats: Schutsmantel, Gregoriuslaan 35, Bilthoven
bijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

1 juni 2019
Haarlems Bach Ensemble
programma:
-J.S. Bach: Cantate, Erwünschtes Freudenlicht (BWV 184)
-J.S. Bach: Mis in A-dur (BWV 234)
aanvang: 17.00
plaats: Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24, Haarlem
meer informatie

12 mei 2019
Pamoja Duo; Marleen de Bakker (harp) & Annemieke Hereijgers (fluit)
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14.00
plaats: Avondlicht, Geldelozeweg 66, Hoorn
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

21 april 2019
fluitspel in Paasdienst
programma: muzikaal intermezzo (fluit en orgel), J. Siemons – Sonate
aanvang: 10.30
plaats: Woudkapel, Beethovenlaan 21 te Bilthoven

18 april 2019
Pamoja Duo; Marleen de Bakker (harp) & Annemieke Hereijgers (fluit)
programma: concert met fluit en harp
aanvang: 19.30
plaats: zorginstelling te Wassenaer
bijzonderheden:
besloten concert voor Live Music Now

14 april 2019
fluitspel in bezinningssamenkomst
programma: muzikaal intermezzo (fluit en orgel), J.H. Roman sonate in b.
aanvang: 
plaats: Woudkapel, Beethovenlaan 21 te Bilthoven

12 april 2019
middagconcert door: Ernst Paul Fuchs en Annemieke Hereijgers
programma: kamermuziek voor fluit en piano
aanvang: 15.30
plaats: Holland Huis, Baarn

31 maart 2019
Pamoja Duo; Marleen de Bakker (harp) & Annemieke Hereijgers (fluit)
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14.00
plaats: Vreugdehof, de Klencke 111, 1083 HH Amsterdam
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

30 maart 2019
Pamoja Duo; Marleen de Bakker (harp) & Annemieke Hereijgers (fluit)programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 15.00
plaats: De Pol, Vetkamp 85 Nijkerk
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

27 februari 2019
Pamoja Trio: Marleen de Bakker, Maya Fridman, Annemieke Hereijgers
programma: kamermuziek voor fluit, cello en harp
aanvang: 
plaats: Sint Aegtenkapel, Amersfoort
b
ijzonderheden: 

21 februari 2019
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 19:00
plaats: Hogewey, Heemraadweg 1, Weesp
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

15 februari 2019
Annemieke Hereijgers, Marleen de Bakker, Rietveld Ensemble
programma: kamermuziek voor harp, fluit, strijkers, orgel en zang
aanvang: 20:00
plaats: de Woudkapel, Bilthoven
b
ijzonderheden: sponsorconcert Marleen de Bakker

3 februari 2019
Pamoja Trio: Marleen de Bakker, Maya Fridman, Annemieke Hereijgers
programma: kamermuziek voor fluit, cello en harp
aanvang: 15.00
plaats: KulturhusEpe
b
ijzonderheden: 

25 januari 2019
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: concert met fluit en harp
plaats: WTC Almere
bijzonderheden:
nieuwjaarsdinner commissaris van de Koning, Flevoland

23 januari 2019
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kinderconcert met fluit en harp
aanvang: 11.30
plaats: school voor speciaal basisonderwijs te Hoofddorp
bijzonderheden:
besloten concert voor Live Music Now

20 januari 2019
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 10.30
plaats: Het Zonnehuis Westwijk, Jasmijnlaan 2, Amstelveen
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

19 januari 2019
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.00
plaats: Schaffelaartheater Barneveld
meer info en tickets

3 januari 2019
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 11.00
plaats: De Bolder, Akkerweg 57, Huizen
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

2 januari 2019
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 10:30
plaats: Het Zonnehuis, Groenelaan 7, Amstelveen
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

25 december 2018
fluitspel in kerkdienst
programma: muzikaal intermezzo door fluit en orgel
aanvang: 10.30
plaats: Woudkapel te Bilthoven

19 december 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 15.00
plaats: Castricum
b
ijzonderheden: besloten concert voor Live Music Now

16 december 2018
Koor De Stemming
programma: klik hier
aanvang: 15.00
plaats: Van Houten Kerk, Oudegracht 69, Weesp

15 december 2018
Koor De Stemming
programma: klik hier
aanvang: 20.30
plaats: Singelkerk, Singel 452 Amsterdam

8 december 2018
Haarlems Bach Ensemble
programma: Cantate, Nun komm, der Heiden Heiland (BWV 61)
Weihnachtsoratorium, Deel IV (BWV 248)
Cantate, Gloria in excelsis Deo (BWV 191)
aanvang: 17.00
plaats: Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24, Haarlem
meer informatie

2 november 2018
middagconcert door: Ernst Paul Fuchs en Annemieke Hereijgers
programma: kamermuziek voor fluit en piano
aanvang: 14.00
plaats: Goede Rede, Almere Haven
meer informatie

31 oktober 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 15.00
plaats: Arkin Metrum, Amsterdam
b
ijzonderheden: besloten concert voor Live Music Now

16 oktober 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14.00
plaats: Blaricum
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

10 oktober 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14.00
plaats: Amsterdam
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

16 september 2018
Concertpresentatie over de dwarsfluit; solo programma
onderdeel van ‘The Walk of Peace’ 

programma: Een concertpresentatie over de dwarsfluit door Annemieke Hereijgers. Annemieke vertelt over de wonderbaarlijke eenvoud van het principe van de dwarsfluit en de geschiedenis van dit prachtinstrument. U maakt kennis met ongeveer 9 van haar verschillende dwarsfluiten die zij gedurende haar verhaal laat klinken. Met muziek van J.S. Bach, G.P. Telemann, C. Debussy en R. Escher.
aanvang: 14.15
plaats: De Open Hof, Veenbesstraat 2, Soest
meer informatie

28 juli 2018
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Saint-Pol-sur-Ternoise, Frankrijk

27 juli 2018
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 19.30
plaats: Le Portel

26 juli 2018
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Fruges, Frankrijk

25 juli 2018
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Berck sur Mer, Frankrijk

24 juli 2018
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Hesdin, Frankrijk

23 juli 2018
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Bernaville, Frankrijk

13 juli 2018
Colletivo Sinfonico
programma: filmmuziek van o.a. John Williams
aanvang: 20.00
plaats: Conservatorium van Amsterdam

7 juli 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 15.00
plaats: Oude Kerk, Torenstraat 1 Soest
b
ijzonderheden: openingsconcert Zomeropenstelling Oude Kerk, met  werken van kunstenaar Teun Klumpers
Meer informatie

9 juni 2018
Haarlems Bach Ensemble
programma: A. Vivaldi ‘Magnificat’ & A. Lotti ‘Missa Sapientiae in g’
aanvang: 17.00
plaats: Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24, Haarlem
meer informatie

12 mei 2018
Festival Musique!
programma: kamermuziek voor fluit en piano
aanvang: 11.00-17.00
plaats: Goede Rede, Almere Haven
bijzonderheden: korte muzikale presentatie tijdens het festival door Ernst Paul Fuchs en Annemieke Hereijgers
meer informatie

30 april 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 11.00
plaats: Den Haag
b
ijzonderheden: besloten kinderconcert voor Live Music Now

25 april 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: avond
plaats: Kunstcafé Utrecht
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

18 april 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14.00
plaats: Weesp
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

17 april 2018
middagconcert door: Ernst Paul Fuchs en Annemieke Hereijgers
programma: kamermuziek voor fluit en piano
aanvang: 15.30
plaats: Holland Huis, Baarn

7 april 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp + toelichting ‘luisteren naar muziek en de instrumentenbouw’
aanvang: 15.00-16.00
plaats: De Steiger 206, Almere
b
ijzonderheden: concert op Neverseen, open atelier van De Steiger 206.

28 maart 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: avond
plaats: Vorderen
b
ijzonderheden: concert voor Live Music Now

24 maart 2018
Haarlems Bach Ensemble
programma: Johannes Passion, J.S. Bach
aanvang: 15.00
plaats: Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24, Haarlem
meer informatie

23 maart 2018
Haarlems Bach Ensemble
programma: Johannes Passion, J.S. Bach
aanvang: 20.00
plaats: Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24, Haarlem
meer informatie

21 maart 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14.15
plaats: Bergen
b
ijzonderheden: besloten concert voor Live Music Now

18 maart 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 13.45
plaats: Het Schouw, Dollardplein 2, Amsterdam
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

16 maart 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 19.30
plaats: Zonnehoeve, Hilversum
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

16 maart 2018
middagconcert door: Ernst Paul Fuchs en Annemieke Hereijgers
programma: kamermuziek voor fluit en piano
aanvang: 14.00
plaats: Goede Rede, Almere Haven
meer informatie

1 maart 2018
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
14.00
plaats:
Kunstlinie, Almere

28 februari 2018
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
14.30
plaats:
Stadsschouwburg, Groningen

24 februari 2018
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
15.30
plaats:
DeLaMar theater, Amsterdam

24 februari 2018
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
13.15 (succesoptie)
plaats:
DeLaMar theater, Amsterdam

18 februari 2018
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
14.00
plaats:
Stadsschouwburg, Nijmegen

11 februari 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14.30
plaats: Hilversum
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

6 februari 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 20.00
plaats: Naarderheem, Naarden
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

4 februari 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14.30
plaats: Hilversum
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

13 januari 2018
Jong Nederlands Blazers Ensemble
programma: een avontuurlijk programma met muziek in alle soorten en maten
aanvang: 20.15
plaats: Goede Rede, Almere

7 januari 2018
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14.30
plaats: Evean H.R. Holst, Amsterdam
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

5 januari 2018
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
14.00
plaats:
Podium Hoge Woerd, De Meern

4 januari 2018
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
14.00
plaats:
Rabotheater De Meenthe, Steenwijk

3 januari 2018
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
14.30
plaats:
Theater Spant, Bussum

2 januari 2018
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
13.30
plaats:
Theater Speelhuis, Helmond

30 december 2017
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
15.00 
plaats:
Atlastheater, Emmen

30 december 2017
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
13.00 (succesoptie)
plaats:
Atlastheater, Emmen

28 december 2017
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
13.30
plaats:
Schouwburg Het Park, Hoorn

25 december 2017
fluitspel in kerkdienst
programma: Sonate voor fluit en orgel van Heinichen
aanvang: 10.30
plaats: Woudkapel te Bilthoven

20 december 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 11.00
plaats: school, Amsterdam
bijzonderheden: besloten concert voor Live Music Now

17 december 2017
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
15.00 (succesoptie)
plaats:
Theater Castellum, Alphen aan de Rijn

13 december 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 11.00
plaats: de Vijfhoek, Heiloo
bijzonderheden: besloten concert voor Live Music Now

26 november 2017
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
13.00
plaats:
Cool, te Heerhugowaard

15 november 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14.45
plaats: Torenhof, Blaricum
b
ijzonderheden: besloten concert voor Stichting Muziek in Huis

8 november 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14.30
plaats: Godelinde, Bussum
b
ijzonderheden: besloten concert voor Stichting Muziek in Huis

5 november 2017
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
15.00
plaats:
Oude Luxor theater, Rotterdam

1 november 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14.00
plaats: Mentrum, Amstelveen
bijzonderheden: besloten concert voor Live Music Now

1 november 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kinderconcert met fluit en harp
aanvang: 10.00
plaats: Lighthouse School, Den Haag
bijzonderheden: besloten concert voor Live Music Now

29 oktober 2017
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
15.00
plaats:
Cultuurhuis de Klinker, Winschoten

22 oktober 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 15.00
plaats: Sint-Michielgestel

20 oktober 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 19.15
plaats: De Heemhaven, Heemstede
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

14 oktober 2017 (let op: dit concert is verplaatst naar 24-02-2018)Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang: 13.30 (succesoptie)
plaats: DeLaMar theater, Amsterdam

14 oktober 2017 (let op: dit concert is verplaatst naar 24-02-2018)
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
11.00 
plaats:
DeLaMar theater, Amsterdam

11 oktober 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14.15
plaats: Veluvine, Nunspeet
b
ijzonderheden: concert voor Stichting Muziek in Huis

7 oktober 2017
‘Klassiek op de Rozenhof’ door het Pamoja Trio
programma: kamermuziek voor fluit, altviool en harp
aanvang: 19.45
plaats: Rode Landsweg 18, Doornspijk
toegang: E12,50, reserveren via de rozenhofklassiek@gmail.com of 06-20852917

7 oktober 2017
Haarlems Bach Ensemble
programma:
W.A.Mozart KV 243 Litani de venerabili altaris sacramento
-W.A.Mozart Hoornconcert
aanvang: 17.00
plaats: Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24, Haarlem
meer informatie

4 oktober 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
plaats: Visio, Huizen
bijzonderheden: besloten concert voor Live Music Now

27 september 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
plaats: GGZ Delfland, Delft
bijzonderheden:
besloten concert voor Live Music No

19 september 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
plaats: besloten concert voor Live Music Now, Zoeterwoude

19 september 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14.15
plaats: De Stichtse Hof, Laren
b
ijzonderheden: besloten concert voor Stichting Muziek in Huis

13 september 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek voor fluit en harp
aanvang: 14.00
plaats: Torendael, te Amsterdam
bijzonderheden: besloten concert voor Stichting Muziek in Huis

10 september 2017
fluitspel in kerkdienst
programma: Sonate voor fluit en orgel van J. Siemons
aanvang: 10.30
plaats: Woudkapel te Bilthoven

5 augustus 2017
Zeebodem Tuinconcert door Pamoja Trio
programma: kamermuziek voor fluit, altviool en harp
aanvang: avond
plaats: Noordoostpolder

29 juli 2017
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Saint-Pol-sur-Ternoise, Frankrijk

28 juli 2017
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 19.30
plaats: Le Portel

27 juli 2017
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Fruges, Frankrijk

26 juli 2017
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Berck sur Mer, Frankrijk

25 juli 2017
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Hesdin, Frankrijk

24 juli 2017
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Bernaville, Frankrijk

20 juni 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek
plaats: besloten concert voor Live Music Now, Bilthoven

10 juni 2017
Haarlems Bach Ensemble
programma:
Jean Philippe Rameau ‘Psalm 125 In Convertendo’,
-J.S. Bach BWV 110 ‘Psalm 126 Unser Mund sei voll Lachens Dominus’
aanvang: 17.00
plaats: Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24, Haarlem
meer informatie

31 mei 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kinderconcert
plaats: besloten concert voor Live Music Now, Den Haag

24 mei 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek
plaats:
besloten concert voor Live Music Now, Den Haag

21 mei 2017
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang: 14.15
plaats: Herman van Veen Arts Center, Paltz 2 te Soest

14 mei 2017
Annemieke Hereijgers, Martha Bosch en Gonny van der Maten
programma: Micheelsen, Singet dem Herrn ein neues Lied
plaats:
uitvoering tijdens kerkdienst, Oude Kerk te Soest

2 mei 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek
plaats: besloten concert voor Live Music Now, Amsterdam

1 mei 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek
plaats: besloten concert voor Live Music Now, De Wijngaard te Bosch en Duin

16 april 2017
fluitspel in kerkdienst
programma: sonate in C, J.S. Bach
plaats: Woudkapel te Bilthoven

24 maart 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek
plaats: besloten concert voor Stichting Muziek In Huis

12 maart 2017
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek
plaats:
besloten concert voor Live Music Now, Den Haag

12 februari 2017
Koor De Stemming
programma: Hohe Messe van J.S. Bach
plaats: Oude Kerk, Soest

11 februari 2017
Koor De Stemming
programma: Hohe Messe van J.S. Bach
plaats: Waalse Kerk, Amsterdam

17 december 2016

Filimbi trio
programma: kunstvesper met werken van oa. Haydn, Groneman en Ten Velden
plaats: Bijbelsmuseum te Amsterdam

13 november 2016

50 jaar Harlekijn! – Herman van Veen

programma: 50 jaar liedjes van Herman van Veen
plaats: Koninklijk theater Carré

12 november 2016
Noord-Hollands Blazers Ensemble
programma: Dvorak, Enescu, Klein
plaats: Cultuurkoepel, Heiloo

8 november 2016
50 jaar Harlekijn! – Herman van Veen
programma: 50 jaar liedjes van Herman van Veen
plaats: Theater De Kom, Nieuwegein

18 september 2016
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: kamermuziek
plaats: besloten concert voor Live Music Now, Zwammerdam

21 augustus 2016
Harlekijn Kamerorkest
programma: Alfred J. Kwak en de sneeuwvlok
aanvang:
15.00
plaats:
Herman van Veen Arts Center, Paltz 2 te Soest

14 augustus 2016 (let op: aanvangstijd is gewijzigd)
Annemieke Hereijgers en Annemieke Boot
programma: concert op fluit en piano met werken van J.S. Bach, R. Schumann, L. Beethoven, Taillefere  & Enescu
aanvang: 14.00
plaats: Oude Kerk, Torenstraat 1 te Soest
meer informatie

30 juli 2016
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaatsSaint-Pol-sur-Ternoise, Frankrijk

29 juli 2016
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 19.30
plaatsTortefontaine, Frankrijk

28 juli 2016
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Fruges, Frankrijk

27 juli 2016
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaatsBerck sur Mer, Frankrijk

26 juli 2016
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Hesdin, Frankrijk

25 juli 2016
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Bernaville, Frankrijk

10 juli 2016
Pamoja! duo Marleen&Annemieke
programma: concert op fluit en harp met werken van o.a. Vivaldi, Takemitsu en Andriessen
aanvang: 15.00
plaats: Herman van Veen Arts Center, Paltz 2 te Soest

3 juli 2016
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 14.00
plaats: Zoetermeer Culinair

11 juni 2016
Haarlems Bach Ensemble
programma: tijdgenoten van Johann Sebastian Bach
aanvang: 17.00
plaats: Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24, Haarlem
meer informatie

25 mei 2016
Pamoja trio
programma: kamermuziek
plaats: besloten concert voor Live Music Now, Den Haag

8 mei 2016
Pamoja trio
programma: voorjaarsconcert van de Vrienden Kamermuziek Almere
aanvang: 15.30
plaats: De Goede Rede, Almere
meer informatie

5 mei 2016
duo Marleen & Annemieke (Pamoja)
programma: concert op fluit en harp met werken van o.a. Vivaldi, Satie en Andriessen
aanvang: 20.00
plaats: Oude Kerk, Torenstraat 1 te Soest
meer informatie

3 mei 2016
duo Marleen & Annemieke (Pamoja)
programma: concert
aanvang: ’s middags, tijdstip nog onbekend
plaats: besloten concert in Zorgkoepel Alkmaar, voor Live Music Now

7 april 2016
Pamoja trio
programma: concert
aanvang: 19.00
plaats: besloten concert in Bosch en Duin voor Live Music Now

13 maart 2016
Haydn op zondag
programma: J. Haydn: ouverture Armida | J. Haydn: ouverture L’isola disabitata | W.A. Mozart: ouverture Apollo et Hyacinthus
aanvang:
10.00-11.30 openbare repetitie, 12.00-12.30 concert
plaats:
Café Belcampo, de Hallen, Hannie Dankbaarpassage 10, 1053 RT Amsterdam

28 februari 2016
Pamoja trio
programma: concert
aanvang: 11.00
plaats: besloten concert in Den Haag voor Live Music Now

14 februari 2016
Haarlems Bach Ensemble
programma: Johann Sebastian Bach: Hohe Messe BWV 232
aanvang: 15.00
plaats: Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24, Haarlem
meer informatie

13 februari 2016
Haarlems Bach Ensemble
programma: Johann Sebastian Bach: Hohe Messe BWV 232
aanvang: 15.30
plaats: Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24, Haarlem
meer informatie

3 februari 2016
Pamoja trio
programma: kinderconcert
aanvang: 11.00
plaats: besloten concert op de Donnerschool in Hilversum voor Live Music Now

16 januari 2016
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.00
plaats: Schaffelaartheater, Barneveld
meer informatie

4 januari 2016
Uitreiking beurs Han Lammers Fonds
plaats
: Provinciehuis Flevoland
aanvang: 16.00 (alleen voor genodigden)
meer informatie

15 december 2015
Pamoja trio
programma: werken van  Ravel, Glinka, Dubois en kerstprogramma
aanvang: 14.30
plaats:
besloten concert in een psychiatrische instelling voor Live Music Now,  Zeist

24 oktober 2015
Filimbi kwartet
programma: Just a Short Night.
Filimbi kwartet verzorgt 2 korte concerten tijdens de ‘Nacht van de Nacht’ in het Fort bij Krommeniedijk.
aanvang: 19.00-23.00
plaats: Fort bij Krommeniedijk
meer informatie

10 oktober 2015
Haarlems Bach Ensemble
programma: Johann Sebastian Bach: BWV 161 “Komm, du süsse Todesstunde”, André Campra “Requiem”
aanvang: 17.00
plaats: Doopsgezinde Kerk, Haarlem
meer informatie

27 september 2015
Annemieke Hereijgers (fluit) en Marja van der Ploeg (orgel)
programma: barokmuziek met werken van o.a. Bach en Telemann
aanvang:
16.00-17.30
plaats: Kruiskerk, Nieuwstad 5, 9251 LM, Burgum
meer informatie

16 september 2015
Pamoja trio
programma: werken van  Ravel, Glinka, Locatelli, Debussy, Dubois
aanvang: 14.30
plaats:
besloten concert in een verzorgingstehuis voor Live Music Now,  Den Haag

30 augustus 2015 –> dit concert is verplaatst naar 27 september
Annemieke Hereijgers (fluit) en Marja van der Ploeg (orgel)
aanvang: 16.00
plaats: Kruiskerk te Burgum

25 juli 2015
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Saint-Pol-sur-Ternoise, Frankrijk

24 juli 2015
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 19.30
plaats: Tortefontaine, Frankrijk

23 juli 2015
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Fruges, Frankrijk

22 juli 2015
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Berck sur Mer, Frankrijk

21 juli 2015
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Hesdin, Frankrijk

20 juli 2015
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 20.30
plaats: Bernaville, Frankrijk

5 Juli 2015
Dutch Symphonic Wind Orchestra o.l.v. Ruud Welle
aanvang: 14.00
plaats: Zoetermeer Culinair, Zoetermeer

26 juni 2015
Pamoja trio
gelegenheid: Internationaal KamermuziekFestival Utrecht, open podium
aanvang: 19.00 (gratis toegang)
plaats: Tivoli Vredenburg, festival café
programma: werken van Bach, Debussy, Glinka en Ravel

26 juni 2015
Pamoja trio
gelegenheid: Internationaal KamermuziekFestival Utrecht, open podium
aanvang: 18.00 (gratis toegang)
plaats: Tivoli Vredenburg, festival café
programma: werken van Bach, Debussy, Glinka en Ravel

13 juni 2015
Riciotti Ensemble
aanvang: 1e concert om 15.30, 2e concert om 18.00
plaats: 1e concert Pijnackerplein, 2e concert De Doelen. Rotterdam

11 juni 2015
Annemieke Hereijgers (fluit), Susan McAlpine (blokfluit), André Lourenco (klavecimbel) en Majsa Koperberg (harp)
F. de Rossi Re – A Bob Be Bounce
aanvang: 20.15
plaats: Blok-Galaconcert in Amstelkerk, Amsterdam

6 juni 2015
Annemieke Hereijgers (fluit) en Marleen de Bakker (harp)
aanvang: 20.00
plaats: Weekend van het NMF, Huis Lichtenbergh, Tholen

4 juni 2015
Susan McAlpine (blokfluit), André Lourenco (klavecimbel) en Majsa Koperberg (harp)
F. de Rossi Re –
A Bob Be Bounce
W.A. Mozart
fluit/harp concert
aanvang: 16.00
plaats:
masterrecital Majsa Koperberg, Conservatorium van Amsterdam
uitvoering

2 juni 2015
Pamoja trio
M. Ravel – sonatine (arr. Salzedo)
C.P.E. Bach – sonate in g mineur
aanvang: 19.15
plaats:
masterexamen Marleen de Bakker, Hogeschool voor de Kunsten, Utrecht